keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Půjčka podle vašich představ
Bydlení

Půjčka podle vašich představ

Konečně jsou tady půjčky, které je možné vyřídit snadno a rychle a bez zbytečných komplikací. Vypadají přesně tak, jak jste si je vždy přáli mít!
To znamená, že je můžete mít i bez složitého papírování, bez komplikací, rychle, a především na cokoli.
A pozor! To ještě zdaleka není všechno. Dokonce můžete získat i hypotéku bez registru, takže už ani záznam v registru nemusí znamenat, že možnost půjčky je vám na několik let zapovězena. Pakliže dokážete sjednaný úvěr splácet, můžete mít i hypotéku bez registru!bankovky v černé peněžence, ruka

Potíže s bonitou? Třeba to není tak zlé

Pro získání finančního úvěru je vždy zásadní, jakou máte bonitu. Právě bonita vyjadřuje vaši schopnost půjčené peníze splácet. A zdaleka se nezakládá pouze na rozdílu mezi vašimi příjmy a výdaji.
Pokud jde o banky, hlavním problémem bývá to, jakým způsobem bonitu klientů počítají. Zatímco vaše výdaje automaticky zvýší, tak příjmy naopak poníží – mnohé z nich vám ani neuznají. A pokud podnikáte, třeba na výdajový paušál, budete na tom ještě hůře.
V tomto případě vás nebankovní společnost mile překvapí, neboť při posuzování vaší bonity bude vycházet z reálných výdajů. Navíc, díky dlouhé splatnosti úvěru až třicet let budou vaše splátky opravdu nízké, takže si je může dovolit skoro každý.siluety osob, bankovky v pozadí

Ručení za úvěr je hračka

Jistě byste měli vědět, že existuje jen jedna zásadní podmínka, kterou je třeba naplnit, abyste potřebnou půjčku získali. Jedná se samozřejmě o ručení nemovitostí. Jestliže máte po ruce vhodnou nemovitost, kterou můžete použít jako záruku, na ostatní komplikace můžete zapomenout. Díky ručení nemovitostí navíc získáte právě tak vysoký úvěr, jak potřebujete – získat můžete úvěr až do výše sedmdesáti procent tržní hodnoty vámi zvolené nemovitosti.
Jak je tedy vidět, cesta i ideální půjčce nemusí být vůbec trnitá, a když se obrátíte na toho pravého poskytovatele, žádné komplikace vás už trápit nebudou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup