keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Rostliny mají různou pověst
Nákupy

Rostliny mají různou pověst


Názory nás lidí na kdeco se třeba i diametrálně různí. A tak je tu něco, co je třeba jedněmi z nás akceptováno či dokonce podporováno, zatímco jiní jsou třeba i za jakoukoliv cenu proti. A to se může týkat dokonce i takových maličkostí, jakými jsou semena konopí. I ta dokážou někdy navzdory své v podstatě naprosté nevinnosti rozdmýchávat i značné vášně.

marihuana

Znáte to. Když si někdo sežene pár semínek konopí, může si z nich tyto rostliny pěstovat třeba i jenom proto, že se mu jednoduše líbí. Jiní si pěstují nějaké to konopí v malém pro svou osobní potřebu, například k výrobě mastí a jiných přípravků, jimiž ovlivňují tu to a tu ono. Ale obvykle kdekoho automaticky napadne, že si dotyční pěstuj konopí v touze získat z něj drogu. A to se často i zavrhuje. A to vlastně právem, protože drogy nejsou něco, co by lidem prospívalo, a nejsou-li podávány lékařem v odůvodněných případech, mohou napáchat i nepříjemné škody.

A tak jsou i konopná semínka někdy zdrojem vášní a třeba i odporu. A ti, kdo je prodávají, jsou zpochybňováni nebo dokonce zatracováni. Což by se ale dít nemělo. Protože ti, kdo je prodávají, v tomto případě jasně deklarují, že tak nečiní s úmyslem šířit u nás narkomanii. A pokud jsou ona prodaná semena takto zneužita, pak ne z vůle jejich prodejců. Kteří provozují legální podnikání a nemohou za to, pokud někdo jejich produkt nevyužije zrovna ideálně. To je jako kdybychom házeli na výrobce a prodejce zbraní všechny vraždy, které jsou takovými zbraněmi spáchány.

listy konopí

Tito prodejci prostě pracují na legální bázi a poskytují službu, která drogový byznys nepodporuje. A nemá smysl ji zakazovat, protože tam, kde není legální nabídka, by se nakonec objevila nabídka nelegální. A pak by teprve mohlo být zle.
A tak si tady klidně ona semínka kupte. Nikdo vás nebude mít za feťáky nebo zločince. Přinejmenším proto, že ti by se určitě nepěstovali s konopím od semínka až po zdatnou rostlinu. To by ten nelegální byznys různých vyvrhelů nestál za nic. Semínka si pořizují ti, kdo chtějí pěstovat. A mít ze svých výpěstků radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup