keyboard_arrow_right
Finance
Finance

Když se vám nechce vysvětlovat, na co si potřebujete půjčit

Půjčit si peníze by bylo tak snadné, kdyby…

  • kdybychom nemuseli vysvětlovat, na co ty peníze potřebujeme
  • kdybychom měli větší příjmy
  • kdybychom za sebou nevláčeli chyby z minulosti, v podobě záznamu v registru
  • kdybychom mohli veškeré své příjmy doložit

kalkulačka a peníze

Získat u banky půjčku není tak těžké, jedná-li se o menší obnos. Tam na nás většinou vyčkávají předschválené půjčky, možnost využití kontokorentu, a mnoho dalších možností. Jakmile ale potřebujeme úvěr ve vyšší hodnotě, začne jít do tuhého. Banka bude chtít vědět, na co nám peníze půjčuje, a ne každému se to chce vysvětlovat, nebo nemá dostatečně relevantní důvod. Jak říct bance, že chcete zaplatit pokoutné dluhy svých sourozenců, že chcete dětem zaplatit svatbu, nebo si jen tak odjet na dovolenou? Dále pak budou prověřovat vaše příjmy, ačkoliv ne všechny budete možná schopni prokázat. Nakonec pak nezapomínejme na registr, v němž se objeví sebemenší chyby minulosti, za které možná ani nemůžete. Měli jste s partnerem půjčku, kterou neplatil, a nyní máte cejch. Nestihli jste včas zaplatit pár splátek, a už jste souzeni. Těžko vysvětlovat, že vaše momentální situace je jiná, banky to zkrátka nezajímá. Jaká je tedy možnost?

kufr plný peněz

Nebankovní společnost

U nebankovní společnosti můžete zažádat o americkou hypotéku https://nebankovnihypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, která je v tomto případě jako dělaná právě pro vás. Nejenže podmínky nebankovních společností nejsou tak kruté, a získat úvěr je zde mnohem snazší. Americká hypotéka je totiž úvěr ve stylu hypotéky, který však můžeme použít na cokoliv. Můžete tedy získat až 70% odhadní ceny vaší nemovitosti, a financovat z této částky cokoliv potřebujete. Vaše příjmy nemusí být tak vysoké, jak žádá banka, stačí dostatečné na to, abyste prokázali, že jste schopni splácet. Drobné přestupky v podobě záznamu v registru nikdo neřeší, a i ty větší si můžete obhájit. A co víc? Úrok je podobný, jako úroky bankovních hypoték, a splátky je možné rozvrhnout až na 30 let, tudíž se nemusíte bát, že byste splácení nezvládli.

Finance

Nákup virtuálních měn přes kryptoměnové burzy

Nákup digitálních měn přes kryptoměnové burzy má řadu výhod. Je sice složitější než nákup přes směnárny, ale ušetří vám hodně peněz. Zatímco na burze totiž při nákupu kryptoměn zaplatíte asi 0,2 %, u směnáren to může být i 5 %. Při velkém nákupu tak ušetříte i tisíce korun.
Zatímco u směnárny existují jen dvě možnosti (nakoupit nebo prodat kryptoměnu), u burzy je to složitější. Burzy rozlišují objednávky také podle toho, jestli zvyšují likviditu (poskytovatel neboli maker) nebo ji naopak snižují (odběratel neboli taker). Uživatel pozná rozdíl tak, že objednávka taker se zrealizuje ihned, zatímco objednávky maker čekají na vhodnou protinabídku. Za objednávky typu maker se účtují nižší, často i poloviční poplatky.

rametchm-cz-img2

Nejlepší burzy kryptoměn

Na českém trhu je velmi populární burza kryptoměn Coinmate, která sice sídlí v zahraničí, ale má české kořeny. Na burze lze obchodovat ale jen 5 kryptoměn: Bitcoin, Litecoin, DASH, Ethereum, Ripple. Nejvyšší poplatek je 0,25 % za transakci. Coinmate je ale relativně malá burza, takže při nestabilní situaci na trhu se výrazně snižuje likvidita, což má za následek vyšší rozpětí mezi nákupní a prodejní cenou (např. 2 %).

rametchm-cz-img1

Další významnou burzou kryptoměn je Binance, která má dokonce vlastí token BNB. Nejvyšší poplatek u této burzy je 0,1 %. Narozdíl od Coinmate má Binance vysokou likviditu téměř vždy, takže rozpětí nákupní a prodejní ceny bývá zanedbatelné. Binance kromě nákupu desítek kryptoměn nabízí také Launchpad pro investování do IEO (předprodeje vznikajících kryptoměn). Kryptoměnu BNB lze využít právě pro účast v IEO nebo pro získání výhodnějších poplatků na burze. Nevýhodou je, že burza nepodporuje tradiční fiat měny.
Další známou burzou je Coinbase Pro (GDAX). Nejvyšší poplatek u této burzy je 0,5 %. U Coinbase Pro najdete desítky kryptoměn, přičemž broker akceptuje dolary i eura. Nákup kryptoměn za fiat měny podporuje také CEX.io nebo třeba Kraken.

Finance

Peníze na bydlení

Ceny nemovitostí jsou stále vysoko, a proto je nutné na ně sehnat peníze. Šetření mnohdy nestačí, a proto je výhodné si vzít americkou hypotéku.

Peníze na bydlení

Šetření

Nemovitost si jen tak nekoupíte za jednu výplatu, takže sehnat na ni peníze není jen tak. Samozřejmě nemusíte čekat až seženete celou částku, ale určitě je dobré mít něco do začátku, protože pak získáte výhodný úrok. Bohužel někdo nemá velký plat, a tak pro něj může být problém v dohledné době dát takovou sumu dohromady, ovšem při troše snahy se to rozhodně dá. Spousta peněz se dá našetřit při rozumném nakupování, protože mnohdy kupujeme věci, jenž nutně nepotřebujeme.

peníze v kapse

Dále je dobré si dávat pozor na energie, protože správné návyky v podobě zastavování kohoutku udělají ročně pěknou sumu. Šetřit se dá i při jízdě v automobilu, protože správný styl jízdy a třeba nafouknuté pneumatiky mají opravdu velký vliv na spotřebu pohonných hmot, jež jsou dost drahé. Jestliže chcete mít přehled o všech transakcích, tak je dobré si všechno psát a na konci měsíce budete mít přehled o všem. Následně můžete upravit, za co budete a v jaké míře budete utrácet.

Hypotéka

Na celou částku byste museli šetřit řadu let, což je opravdu dlouhé bydlení, přičemž určitě takto dlouho čekat nechcete, protože spousta lidí se chce nastěhovat v dohledné době. K tomu je tu americká hypotéka kalkulačka, protože rovnou zjistíte, kolik zhruba peněz ve výsledku zaplatíte. Americká hypotéka má sice lehce vyšší úrok, ovšem nabídnou službu i klientům se záznamem v registru, při kterém se s Vámi banka o poskytnutí úvěru nebude bavit.

uzavření smlouvy

Zde se Vám budou vstřícně věnovat, a proto se rozhodně na vše ptejte, protože se hodí mít přehled a vědět do čeho jde. Nemusíte se obávat ani hrůzných háčků, kdy se Vás společnost snaží oškubat, protože zde můžete bát v klidu. Ani výsledná částka není nijak závratná, přičemž splácet se dá opravdu dlouho, takže je lepší si nastavit spíše nižší měsíční splátky, abyste měli jistotu, že budete moci neustále splácet. Od poskytnutí úvěru Vás ne začátek dělí pouze vyplnění krátkého formuláře.

Finance

Jak financovat mobilní dům?


Kolik by stálo pořízení mobilního domu?

Nejčastěji pořízení nového mobilního domu stojí 1 až 1,5 milionu korun. Velikostně se pohybují od 9×3 m do 12×4 m a mají dispozici 3kk nebo 4kk. Dále jde si pořídit mobilní dům o dispozici 2kk a velikosti 7,5 a 3,5 m. Tento mobilní dům se pohybuje okolo 600 tisíc korun. Pokud toužíte jen po zánovním mobilním domě, jejich cena se pohybuje v rozpětí 250 až 550 tisíc korun. Cena se také odvíjí od toho, zda budeme chtít mobilní dům s vybavením či bez vybavení. Musíme brát v potaz, že v ceně není zahrnuta doprava a umístění na místo, kde mobilní dům bude stát.  Pokud budeme chtít mobilní dům využívat celoročně, je vhodné také k dalším nákladům započítat jeho zateplení. Často mobilní domy se vyrábí v přímořských státech, kde nejsou takové klimatické podmínky jako u nás.

U mobilního domu můžeme taky ušetřit na tom, že si můžeme pozemek jen pronajmout než ho kupovat. U pronájmu je výhoda, že ho můžeme kdykoliv prodloužit. Doprava se často zařídí hned u nějaké firmy. Cena za jeden kilometr se pohybuje od 15 do 25 korun. Hodně se stává, že ukotvení domu pomocí jeřábu je v ceně.

kufřík s penězi

Jak financovat mobilní dům?

Jak píšeme výše, můžete si koupit buď úplně nový, nebo zánovní mobilní dům. U některých firem, lze si i mobilní dům pronajmout. Pokud budete chtít mobilní dům financovat hypotékou, lze to, ale je to více složité, musíte totiž mít k zastavení jinou nemovitost, která je spojená se zemí. Bohužel samotný mobilní dům nelze použít do zástavy, jelikož nesplňuje podmínky. Pokud máte více svých finančních prostředků, můžete zkusit využít úvěru či meziúvěru. Také k financování můžete využít leasing nebo jiné typy, které jsou bohužel dražší, než hypoteční úvěry či úvěry ze stavebního spoření. Jak nejlépe financovat mobilní dům vám rádi poradí v mobilní domy http://www.top-mobilnidomy.cz/

uzavření smlouvy

Na mobilní dům můžete využít spotřebitelský úvěr na bydlení, ale ten má vysokou úrokovou sazbu. Důležité je si před koupí mobilního domu nejlépe poradit s odborníkem.

Finance

Půjčka, která vám půjde na ruku


Každý, kdo má zájem o půjčku bez zbytečných omezení, by si měl prostudovat podmínky té americké. Právě americká hypotéka je tou nejlepší volbou, když máte zájem nakládat s penězi podle vašich potřeb, a nechcete se omezovat hloupými pravidly. A je jasné, že taková půjčka se hodí naprosto každému – na koho by neudělalo dojem, že si prostřednictvím takto získaných peněz bude moci splnit libovolné přání? A to od dovolené, až po vybavení domácnosti. Vždyť běžný úvěr vám nic takového nikdy nenabídne!truhlička s penězi, klíč Takže se nelze divit tomu, že se jedná o produkt, který nabízejí snad všechny finanční společnosti – zkrátka proto, že o něj lidé mají velký zájem! Jenže pozor, v tomto případě je na místě obezřetnost – pokud máte zájem o takový, který získáte ještě ke všemu rychle a bez zbytečných komplikací. Zkrátka úvěr, který vás nebude zbytečně zatěžovat už při jeho sjednávání – pak si musíte vyřídit americkou hypotéku v nebankovní podobě. Zkrátka proto, že jedině nebankovní úvěry vám vyjdou vstříc od začátku až do konce. To jsou ty pravé flexibilní půjčky bez komplikací, a s maximální rychlostí vyřízení!
A samozřejmě si je můžete sjednat stejně pohodlně, jako jakékoli jiné typy nebankovních úvěrů – tedy přes internet. Stačí navštívit webové stránky společnosti, na kterých je pro vás připraven online formulář. Ten máte vyplněný během pár okamžiků, třeba proto, že otázek v něm není moc, a také proto, že odpovědi na všechny z nich důvěrně dobře znáte.pokladnička, kasička, oranžový slon
Pokud lidé na nebankovních úvěrech něco opravdu milují, tak je to to, že se o celou věc postará místo nich finanční specialista. Právě v tom se skrývá kouzlo vysoké flexibility a maximální rychlosti, protože člověk, který se v těchto záležitostech dobře vyzná, má všechno hotové jedna dvě. Takže peníze můžete čerpat do týdne, anebo ještě dříve. A jak jinak, než na cokoli, na co vás jen napadne!

Finance

Vytvořte si síť, kterou vám budou závidět

Každá webová stránka funguje jako taková dobrá akademická práce. Aby byla akademická práce skutečně prestižní, dobrá i vážená na poli akademiků i lajků, musí splňovat několik předpokladů, které si dnes ukážeme a které jsou společné také pro webové stránky.
barevný nápis SEO v neonových barvách na bílém podkladu

  1. Každá webová stránka musí mít oporu v mnohem váženějších stránkách.

Může to být klidně posun pouze malý v rámci několika úrovní váženosti stránek, ovšem jakmile na vaši webovou stránku začnou odkazovat stránky s vyšším kreditem a vyšší reputací, máte více než polovinu práce hotovu, protože to říká jednu jasnou věc o vašem obsahu = je tak dobrý, tak kvalitní a tak super, že jej přejímají i ostatní webové stránky. Ideální je, pokud tyto webové stránky nejsou nějakými kuplíři, ale jsou to klasické cizí stránky, které prostě skutečně jen jdou po vašem obsahu.

  1. Dejte si pozor na „krádeže“

Plagiátorství je metlou lidstva v akademickém světě i v on-line světě. Každý obsah, který je vytvořen člověkem, nese jeho unikátní stopu a měl by mu být připsán alespoň malý kredit. Pokud obsah vaší webové stránky najdete i jinde, měli byste se bránit a dát najevo, že žádné kopie tady nesnesete. Minimálně byste měli uvědomit internetové vyhledávače, že takhle teda ne a že vy jste ten originální zdroj, kde by měly všechny ruce a prsty ukazovat.

  1. Propojujte svoje sítě

Pokud máte různá vlastnictví na internetu, určitě je propojte. Rozložíte tak návštěvnost například vytížené webové stránky mezi menší stránky, takže se návštěvníci normálně dostanou tam, kde by se bez odkazů nedostali. To samé platí i pro jiné typy stránek.vzrůstající statistiky po úspěšné aplikaci SEO strategie

Linkbuilding je často zavrhovaná disciplína, protože právě zde se nejvíce kupčí s levnými odkazy na pochybné stránky, které vás stojí peníze a zbytečně pak za ně dostáváte https://www.modnipeklo.cz/diskuse/damy-dostavate-kvetiny-1654/strankovani/5/ nižší hodnocení, protože GOogle sám pátrá po takovýchto praktikách, které postihuje. Takže řiďte se radami Google a tvořte obsah, který je kvalitní, dobrý a celkově super a využívejte kvalitní linkbuilding a samo to přijde.

Finance

Šetření nejen do prasátka

Většina z nás si pamatuje svoji první výplatu a nadšení z ní. Byl to vůbec první skutečný příjem, v našich životech a nevěděli jsme co s vydělanými penězi dřív. Někdo s k vydělaným penězům staví s heslem rychle nabyl rychle pozbyl. Jiní pečlivě ukládají každou ušetřenou korunu na svá konta nebo k sobě domů. Co je ale nejlepší volba pro naložení s našimi penězi?

zlaté cihly

Velice vhodné jsou investice, chcete-li si udržet své peníze na stále hodnotě a popřípadě něco vydělat zvolte si nějaké drahé kovy. Například zlato, jehož cena se pohybuje v dnešní době okolo 1200 korun za gram. Další možností je investovat do cizích měn, to ale bývá často velice riskantním tahem. Z dlouhodobého hlediska je rozumné vložit své peníze do rukou firmám v podobě akcií, jejichž roční zhodnocení může být velice příjemnou záležitostí. Důležité je si, ale vybrat prosperující a důvěryhodnou firmu.

Jestliže patříte mezi lidi, kteří už mají něco naspořeno a vědí, že své naspořené peníze nebudou ve svých životech po delší dobu nutně potřebovat, můžete zvolit možnost termínovaného vkladu. Ten se pohybuje od jednoho až do tří procent, podle toho, na jak dlouho své peníze bance svěříte.
kreditní karty v kapse

Nemáte-li ale rádi banky, a nejste si jisti tím, že se obejdete bez svých peněz po delší dobu a raději zůstáváte nohami pevně na zemi namísto, sebemenšího riskování. Zkrátka, chcete si být ve všem na sto procent jistí. Je pro vás nejvhodnější uchovávat si veškerý svůj majetek v bezpečí svého domova blízko na dosah své ruky.

Tou nejvhodnější volbou je tedy kombinace všech možností. Vyměnit část svých peněz za drahé kovy nebo je investovat do akcií, druhou část uložit do banky, kde budou v bezpečí a lze je využívat pomocí internetového bankovnictví a poslední část si nechat jako hotovost, pro všechny nečekané příhody, které se mohou v životě naskytnout.

Finance

Mobilheim Praha

Chtěli byste si koupit opravdu skvělé mobilní domy, kterým se také může říkat mobilheim Praha? Pokud je tohle opravdu to, co hledáte, tak byste se měli rozhodnout ještě dneska a vybrat si naše luxusní možnosti bydlení, díky kterým nebudete moc dlouhou dobu čekat na stavbu a podobně, protože nebudete potřebovat stavební povolní a my vám dům doslova dovezeme na kolečkách.

reálný majetek

Budete spokojení. Uvidíte, že to bude skvělé. Připojte se i vy k celé řadě našich na maximum spokojených zákazníků a sta0nte se i vy jedním z nich a uvidíte, že to byla skvělá volba, která vás posunula opravdu dopředu. Bydlíte s rodiči? Nechcete už bydlet s nimi a chcete se osamostatnit? Jste příliš velká rodina na to, abyste bydleli v bytě, ale na dům s pevnými základy nemáte peníze a čas? Pokud je tomu opravdu tak, rozhodněte se hned. Určitě budete nadšení ve všech směrech, protože tohle je absolutně plnohodnotné bydlení, kde vám nice nebdít chybě. Hlavně si to všechno můžete upravit podle sebe, zateplit a podobně. Fantazii se meze nekladou.

Ušetříte

Uvidíte, jak moc ušetříte. Budete šetřit vaše peníze během celého procesu bydlení, protože je velice jasné, že nákladnost na energie nebude tak veliká, jako u normálního bydlení, který si postavíte sami. Tohle je skvělé ve spoustě věcích a měli byste tohle všechno začít co nejrychleji řešit, tak se rozhodněte ještě dneska. Tohle bude pro vás velký krok, který vám zajistí skvělé bydlení. Vaše rodina bude nadšená. Můžete si vybrat nejrůznější možnosti, které budete chtít. Vyberte si podle tvaru a podobně. Uvidíte to všechno sami. Bude to skvělé.

skladba půjčky

Výhody

  • Skvělé ceny
  • Luxusní kvalita
  • Hodně možností

U nás si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Vyberte si podle velikosti, podle typu. Podle ceny a podle způsobu využití. Můžete si to koupit třeba jenom jako chatku na zahrádku a podobně. Nemusíte v tom bydlet nějak dlouhodobě, je to jen na vás.