keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Škůdci v naší nemovitosti
Nákupy

Škůdci v naší nemovitosti

Prevence

Škůdci se můžou vyskytnou v naší firmě i domově, přičemž není to rozhodně radostná událost. Můžou nám totiž sát krev, přenášet různé nemoci, ničit majetek a dělat řadu další neplechy. Takové návštěvníky rozhodně nikdo nechce a nejhorší na tom, že se jich dost těžko zbavuje.

malý potkan

Mnoho lidí má spojeno to, že paraziti se vyskytnou v domě hlavně když se neuklízí, ale to není úplně pravda. Do čistého bytu si je totiž můžeme přinést odněkud zvenku. Pokud tedy máme třeba podezření, že jsme byli ubytování někde, kde by se mohlo škůdci vyskytovat, tak je důležité dát zavazadlo třeba do koupelny, vysvléct si oblečení a dát ho prát, abychom hned zamezili šíření v domácnosti. Utěsněte také různé skuliny, kde by se mohli schovávat. Co se týče hlodavců, tak těm je potřeba také zabránit vstupu k nám domů a nenechávat nikde zbytečně zbytky potravin. Také pomůže, pokud máme třeba kočku, protože ta bude například myši chytat ráda.

Práce deratizátora

I přes dodržování prevence se může stát, že se nějací ty záškodníci k nám dostanou a my proto musíme rychle zasáhnout. Třeba u některých parazitů musíte počítat s tím, že se velmi rychle množí, takže není na co čekat. Na internetu si můžete vyhledat, jak rychle se škůdce množí, čím se živí, kde se schovává a co ne něj zabírá.

past na myši

U některých druhů se však setkáte s tím, že přípravky na něj úplně nemusí úplně účinkovat. Když se jich nezbavíme ani po delší době, tak si objednejte deratizátora. Deratizace Praha se totiž přímo zabývá hubením škůdců všeho druhu a má s ním bohaté zkušenosti, takže Vás hravě v tomto ohledu zbaví potíží a Vy budete nemovitost moci požívat zase bez obav. Důkazem odbornosti je certifikát od krajské hygienické stanice. Kromě domácností se také o firemní prostory, jak jsou sklady, protože právě v nich se mnohdy vyskytují hlodavci a můžou poškozovat obaly zboží, aby se dostali k jídlu.