keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
LÉTO A JEHO NEGATIVA
Bydlení

LÉTO A JEHO NEGATIVA

Jakmile se začne oteplovat, většina lidí si začne pochvalovat, jak je to skvělé. Někteří z nás, ale léto nemáme rádi. A tady je několik důvodů proč tomu tak je.

VEDRO
Vedro, vedro a ještě jednou vedro. A to úplně všude. Nejen, že venku je vedro, jenže ono je i v práci a doma. Což poměrně dost znepříjemňuje život. Alespoň já ve vedru nemůžu myslet, můj mozek zkrátka nepracuje, tak jak by měl. Doma pro změnu nemůžu spát, protože když někdo bydlí v paneláku, kde je 30 stupňů, tak se bohužel moc nevyspí. Doma většina lidí klimatizaci nemá
a v práci se zase všichni neustále dohadují, jestli tento zákeřný přístroj zapnout, nebo raději ne, a když už, tak na kolik stupňů. No asi to všichni známe.
S vedrem se bohužel spojují i jisté tělesné projevy. Jako například pocení i ve spánku, neustále divný pocit, že sebou někde seknu, odřená stehna, ulepený obličej i vlasy, zpocené a klouzavé žabky
a nepříjemný odér v dopravních prostředních městské hromadné dopravy. Nehledě na nemožnost vybrat vhodné oblečení, ve kterém se člověk neupeče a zároveň nepůjde pomalu nahatý.

tulipámy

SLUNCE VŠUDE
V létě před sluncem zkrátka není úniku. Je totiž všude a mraky, nebo dokonce déšť v nedohlednu. Bohužel i doma se člověk musí zabarikádovat pomocí žaluzií, aby nezvyšoval teplotu v bytě, protože jinak v takovém rozpáleném bytě není k vydržení. Nehledě na neustálou potřebu patlat se opalovacím krémem, i když jdete pomalu jen vyhodit odpadky do popelnice. Neustále hrozící nebezpečí spálení, nebo třeba úpalu či úžehu je všudypřítomné.

slunce

NEUSTÁLÝ POCIT, ŽE MUSÍTE BÝT POŘÁD JEN VENKU
No všichni to asi známe, sotva se oteplí už Vaši kamarádi, nebo kolegové začnou vykládat o všech těch letních akcích, festivalech a koupačkách, kterých se letos budou účastnit. No jo, ale co když jste domácí typ a raději trávíte volný čas doma? To je v létě problém, protože jste tím pádem okamžitě zařazeni do skupiny „podivínů“, kteří nechtějí využít to „krásné počasí“ a být venku. Neustálý nutkavý pocit, že musíte být denně venku, pomalu do půlnoci, povinně se účastnit všech letních radovánek, jinak jste divný. Nedej bože, když se odmítnete účastnit koupačky u přeplněného rybníka, no to už je pomalu na Chocholouška.

slunečnice


LIDÉ, KAM SE PODÍVÁŠ
Jakmile se teplota přehoupne přes dvacítku, najednou se záhadně vynoří obrovské množství lidí, kteří se pravděpodobně do té doby ukrývali ve svých norách a tito lidé jsou všude. Turisticky navštěvovaná místa praskají ve švech, koupaliště přeplněná k prasknutí, ale i vlaky nebo autobusy jsou záhadně plnější, než obvykle. Odkud se všichni tito lidé záhadně vynořili?
Tak co? Máte rádi léto, nebo raději zimu. Já jednoznačně volím zimu. To už abych začala pomalu nakupovat dárečky, za chvíli jsou tu totiž Vánoce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup