keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kvalitní firmy
Finance

Kvalitní firmy

Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří si nenechají ujít třeba například žádné pořádné filmy. A abych pravdu řekla, tak já sama jsem opravdu veliký televizní fanoušek. Protože mám ráda firmy A to hlavně sci-fi anebo drama thriller. A také nepohrdnu různými dobrodružnými filmy, které mě vždycky nenechají chladnou a musím nad tím opravdu dlouho přemýšlet. Já akorát nemám ráda takové až moc romantické komedie anebo vlastně úplně krvavé horory. Protože to mě přijde takové naprosto až moc nereálné a nebaví mě to. Ale například dobrodružné thrillery anebo sci-fi jsou opravdu příjemné a moc ráda se na ně koukám.

Hobita známe všichni.

Za poslední léta se mi nejvíce líbil Pán prstenů. A musím uznat, že hlavně první díl Pána prstenů byl opravdu geniální, na který moc ráda vzpomínám. Také se přiznám, že první díl Pána prstenů jsem viděla asi čtyřikrát, a to poprvé v kině. A byla jsem z toho opravdu uchvácená! Bylo to dokonalé. Nemohla jsem uvěřit, že někdo mohl vymyslet tak perfektní film, na který bude chodit opravdu hodně lidí. A víte vůbec, kde se natáček Pán Prstenů. Natáčel jsem na Novém Zélandě. Protože pokud také patříte mezi milovníky této světoznámé trilogie Pána prstenů, tak si jistě nenecháte také ujít nějakou luxusní návštěvu Nového Zélandu, kde najdete opravdu unikátní místa, kde se natáčely tyto filmy.

Pána Prstenů mám ráda.

Je jich opravdu hodně a najdete je jak na severní části, tak samozřejmě také na jižním ostrově. Mně se tohle opravdu hodně líbilo a najdete tady také samozřejmě populární Hobitín na severním ostrově. Je to takové malé Ústřední městečko, kde je také ovčí farma Alexander. Je tady také čtyřicet čtyři hobitích nor a jsou tady takové detaily, které vidíte ve filmu. Je to opravdu skvělé. A pokud budete mít o to veliký zájem, tak opravdu není nic problémového, když si vezmete s sebou rodinu nebo oblíbeného člověka a pojedete se podívat na Nový Zéland.