keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Zdravější varianta chipsů
Mobil

Zdravější varianta chipsů

Kdo by je nemiloval – křupavé smažené chipsy, které ovšem se zdravou stravou nemají vůbec nic společného. Můžete je ovšem zdravější variantou chytře nahradit a udělat tak něco prospěšného nejen pro vaše zdraví, ale také pro vaši postavu.
Pokud si tedy hlídáte to, co jíte, ale máte občas chuť na něco sladkého nebo slaného, u keto diety je to možné. Stačí se jen zaměřit na potraviny bohaté na bílkoviny. Čím tedy nezdravé smažené brambůrky nahradit? Proteinové chipsy Prodietix vaši postavu neohrozí a můžete si je tak dopřát bez špatného svědomí. V nabídce je hned několik příchutí zdravých bramborových lupínků – sýrové, šunkové nebo BBQ. Tuto zdravou variantu bramborových lupínků si můžete bez výčitek vychutnat třeba u filmu.chipsy.jpg
Zachroupejte si s výbornými proteinovými chipsy, které jsou skvělou náhražkou za nezdravé smažené brambůrky. Zdravější jsou díky tomu, že obsahují nízký obsah tuků a naproti tomu mají vysoký obsah proteinů. Takže jsou jako stvořené pro ketonovou dietu, a tedy i v tomto případě povolené bez výčitek svědomí. bramborové lupínky.jpg
Nevzdávejte se nadobro křupavých brambůrek ve vaší oblíbené příchuti, stačí jen, když je jednoduše nahradíte zdravější variantou a pak si můžete jejich chuť vychutnat třeba u večerního filmu, na oslavě narozenin nebo u popíjení s přáteli.
Vychutnejte si třeba jemně lahodnou sýrovou příchuť, pikantnější BBQ nebo jako milovníci masa – šunkovou příchuť a dopřejte si slanou pochoutku bez výčitek a obav o nedodržení vašeho dietního režimu. Pochutnejte si na potravině speciálně sestavené pro bílkovinovou dietu a dodejte vašemu tělu cenné a důležité proteiny.
Příště, až si budete chtít pustit nějaký film a sníst u něj pytlík smažených brambůrek, si řekněte včas stop a sáhněte raději po této zdravější a neméně chutné variantě lupínků v příchuti, kterou si vyberete.