keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Pro každodenní použití bez rizika
Mobil

Pro každodenní použití bez rizika

Už se vám také někdy stalo, že vám doma u bazénu praskla hadice? To je velice nepříjemné a ještě horší je, když na to včas nepřijdete, protože tímto způsobem vám může voda unikat pomaloučku celé dny, aniž byste na to přišli, při horší havárii vám to může během pár hodin vypustit třeba všechnu vodu. Kolem dokola tak máte všechno zalito, aniž byste chtěli, protože chlorovaná voda nejenom, že je nepříjemná na kůži plavců, ale také moc neprospívá ani rostlinám.
dítě u schodů bazénu.jpg
Naštěstí jsou zde kvalitní a prověřené druhy bazénových hadic, které vás od potopy zachrání. U jiných typů se totiž může stát, že materiál steří, například vlivem slunečního záření nebo dlouhodobého používání a pak už nefunguje správným způsobem a proto se setkáváme s těmito negativními vlastnostmi, například tím, že materiál praskne, udělá se v něm malá škvírka nebo rovnou celý kus pukne.
voda ze zahradní hadice.jpg

Použití a propojení s technologií či jiným příslušenstvím

Bazénové hadice slouží zejména k jednomu účelu. Propojují bazén s filtrací nebo jinou technologií. Mohou se napojit také na vysavač nebo ještě další příslušenství.
1. Průměr různého typu
Ø Do základního průměru patří dvě velikosti. Jedná se o průměr 32 mm a 38 mm. Na oba dva typy zde máme ještě další sortiment, který navazuje na daný průměr, jako jsou svorky, spojky, ventily, trubice, redukce a tak dále.
Ø Produkty mají podobu husího krku. Jsou děleny po jednotlivých úsecích. U průměru 32 mm je produkt dělen po 1,1 m. U průměru 38 mm je dělení až po 1,5 m. Proto si můžete zvolit potřebnou a požadovanou délku.
Ø Každý díl je zároveň ukončen praktickou koncovkou. Ta je pevná a nabízí propojení s patřičnou technologií nebo příslušenstvím či filtrací. Materiál je pružný plast, který spolehlivě odolává působení vody a také nežádoucímu slunečnímu ultrafialovému záření.

2. Bílá, černá, modrá
Klasická je modrá, pokud byste chtěli jinou výjimku, můžete zvolit například solární černou barvu. Typicky vypadá bílá, která je vždy základní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup