keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Jak připravit dceru na maturitní ples?
Mobil

Jak připravit dceru na maturitní ples?

Čas plyne jako voda. Ani se nenadějete, a z vaší malé roztomilé holčičky je dospívající mladá žena, která se chystá na svůj první velký společenský zážitek – maturitní ples. Pokud již před touto událostí absolvovala jiné podobné společenské události, jako jsou například lekce taneční se všemi úrovněmi jako věneček a prodloužená, možná jste si lecčím z následujících fází již prošli. A pokud ne a jste jako rodič nováčkem, i pro vás máme cenné rady a tipy, jak můžete vaší dospívající dceři pomoci s přípravou na tento velkolepý zážitek, na který jistě nikdy nezapomene ona ani vy.

boty na podpatcích

Plesy a bály vždy vyžadují mnoho příprav po technické a organizační stránce – ty v tuto chvíli nechme stranou a zaměřme se na detaily a oblasti, které jistě trápí všechny mladé dívky, které se jich budou přímo účastnit. Pro ně je totiž nejdůležitější v takové chvíli vypadat co nejlépe – mít krásné šaty, dokonalý účes, make-up, který vydrží celou noc tance a zábavy s kamarády a mnoho dalšího. Jsme tu od toho, abychom zajistili, že budou mít tu nejlepší přípravu a péči. Aby si mohli svůj večer naplno užít a nestalo se žádné faux-pas, které by jim překazilo jinak nádherné vzpomínky na toto kouzelné období dospívání.

dívky na ples

  • Šaty. Zaměřme se nejprve na to, co bude mít mladá dáma na sobě. Protože se jedná o jeden večer a nepředpokládáme, že by se dcera chtěla ukazovat ve stejné róbě, kterou měla na svém plese potom i někde jinde, ideální a nejúspornější variantou je půjčit si šaty na maturitní ples Svatebni-saty-spolecenske-plesove-saty, které budou opravdu originální a určeny pouze pro onen výjimečný den a noc. Co se týče střihu, můžeme vybrat z různých typů, nejlepší však bude dát na názor slečny, která ví nejlépe, jaké jsou trendy mezi spolužačkami a co nosí módní ikony, které má ráda. A kromě toho si nechme poradit také od zkušených odbornic přímo v salonu, které nám poskytnou objektivní názor ohledně střihu – je důležité, aby šaty seděly postavě dívky, která je bude mít na sobě a aby byly pohodlné v rámci možností, nikde neodstávaly nebo naopak neupozorňovaly na případné nedostatky.
  • Účes. Svěřme dceru do rukou zkušené kadeřnice. Pokud nemáme představu o tom, jak by měly vlasy naší maturantky vypadat, nechme ji spolu s kadeřnicí vyzkoušet několik různých účesů a potom si můžeme společně vybrat, které se k celkovému looku bude hodit nejvíce.
  • Líčení. Snažme se nalíčit dceru slavnostně, ale umírňujme ji v tom, aby si dávala na svou tvář dvojité vrstvy líčidel a vypadala příliš lacině nebo uměle. Snažme se zachovat její přirozenou krásu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup