keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Vzácný serafinit a jeho účinky
Nákupy

Vzácný serafinit a jeho účinky

Serafinit vás na první pohled upoutá svou barvou. Jeho zbarvení je velmi specifické, šedozelené a barvy vytváří na jeho povrchu různé vzory, které připomínají vzor andělských křídel. Proto se mu také říká kámen andělů nebo také strážný krystal. Legenda praví, že když ho andělé ukládali na Zem, zanechali na něm otisky svých křídel.

Je velmi vzácný proto, že existuje v podstatě jen jediné jeho naleziště. Nachází se v Rusku, v oblasti jezera Bajkal.

náramek

Náleží mu srdeční a korunní čakry. Je přiřazen k planetě Mars a k elementu vzduchu. Jsou s ním spojovány znamení zvěrokruhu ryby a vodnář.

Serafinit je považován za ochranný kámen. Pomáhá navázat spojení s anděli, otevírá nám srdce pro lásku a duchovno. Kvůli silným ochranným účinkům je vhodný pro meditaci. Je nápomocný při astrálním cestování a pro propojení s duchovní říší. Též je účinný pro ty, kteří mají za sebou silné trauma. Serafinit pomáhá s uzdravením jejich duše a zpracování nepříjemných zážitků. Uklidňuje, pomáhá nám se dostat do stavu klidu, harmonie a učí nás přijímat lásku. Pro lásku také otevírá naše srdce, učí nás, jak ji nezištně přijímat a dokázat ji vracet zpět svým blízkým a milovaným osobám. Ukazuje správnou životní cestu. Je symbolem rodiny, prosperity a zdraví.

serafinit

Mezi jeho léčebné účinky můžeme zařadit skutečnost, že napomáhá k sebe léčbě. Bojuje taktéž s napnutým svalstvem a chronickou únavou těla. Pomáhá i při problémech se spánkem, zejména při nespavosti. Je to taktéž očistný kámen, čistí náš organismus od toxinů a posiluje imunitní systém. Je nápomocný při boji s psychickými poruchami, depresemi, zmírňuje stres a úzkostné stavy. Dokáže posílit náš krevní oběd. Je účinný i snaze snížit hmotnost, jelikož zrychluje náš metabolismus.

Kámen čistíme pod proudem vlažné vody. Nabíjíme ho výhradně v noci na měsíčním světle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup