keyboard_arrow_right
Stylové skříně na míru
Nezařazené

Stylové skříně na míru

Někdy je řešení jednoduché, a koupíte si novou skříň či komodu a věci roztřídíte. Co když ale potřebujete nějaké trvalejší řešení? Potom budou vestavěné skříně přesně to pravé ořechové. Snoubí se v nich totiž potřebná praktičnost, velký prostor a zároveň možnosti ukládání různě velkých věcí – vnitřní část skříně si totiž můžete vybavit policemi, tyčemi na ramínka či různými výsuvnými systémy tak, abyste dovnitř uložili všechny věci, které potřebujete. Také provedení dveří může být různé – chtěli byste na celé ploše zrcadlo, dřevěnou desku, různě barevné vzory nebo například grafickou úpravu, ať už v podobě vlastní fotografie či vybraného motivu z našich archivů.

pro vaše oblečení

Jsme firma STEN s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na vestavěné skříně – a to ve vysoké kvalitě, perfektním provedení. Umíme si poradit se zadáním typu „elegance“, ale určitě budete spokojeni i s variantou ryze moderního provedení. Dokážeme si poradit s každým úkolem, protože se tomuto oboru věnujeme skutečně dlouhé roky – 15 let. Ať už máte klasické místnosti, nebo potřebujete úpravu v atypickém prostou, jsme připraveni na každou výzvu.

Pokud se rozhodnete pro nábytek na míru, je vždy dobré mít nějakou představu, která se pomalu posune do reálných obrysů. Ale co když si nevíte rady, nevíte, jak by taková skříň mohla vypadat? Pak si nedělejte žádné starosti, nabídneme vám 10 neoblíbenějších modulů, které lze následně modifikovat dle potřeby, a vše vytvoříme přesně tak, jak potřebujete. Nezáleží na tom, zdali má být prostor na golfové hole nebo třeba na snowboard, vše se tam vejde.

skvělé úložné prostory

Které barvy vám budou nejlépe ladit do interiéru? Bude vhodné spíš dřevo v přírodním provedení, nebo máte raději lakované verze? Kombinovat můžeme se sklem, zrcadlem, ale samozřejmě také s kovem či plastovými doplňky. Stačí vybírat z širokého sortimentu a pak už se jen těšit na výsledek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup