keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Stačily tři týdny a čtyři kilogramy byly dole, ani jsem nevěděla jak!
Firmy

Stačily tři týdny a čtyři kilogramy byly dole, ani jsem nevěděla jak!

Jako mladé děvče jsem neměla proč držet diety, i když jsem si v patnácti letech se svými čtyřiceti devíti kilogramy připadala tlustá. Ale naštěstí mě diety míjely, protože jsem byla obklopena stejně „starými“ kamarádkami a měly jsme naprosto jiné starosti a zajímali nás spíše kluci.

Ani porod mě nepoznamenal, ale jak jsem nabírala léta dospělosti, nabírala jsem i zkušenost, že je třeba „se hlídat“ … Takže jsem vyznávala téměř od mládí zdravý styl života. Nejedla jsem zbytečně uzeniny, tučná jídla, naopak jsem měla přísun domácí zeleniny a ovoce ze zahrádky, stejně tak jako domácí králičí maso, drůbež. K tomu jsem pravidelně minimálně dvakrát týdně docházela na aerobik, jezdila na kole, chodila na turistické pochody.

fitness cvičit

To vše mi vystačilo tak do čtyřicítky a poté jsem začala pociťovat, že váha začíná „lítat“ nahoru dolů, ale stále jsem to ustála, i když jsem se musela opět začít více „hlídat“. Ale po padesátce jsem váhu už neuhlídala. Utěšovala jsem se, že hormony pracují a neustálých pokusech s váhou dolů a nahoru jsem to už vzdala.

Jenže se začaly objevovat zdravotní problémy jako je zadýchávání, zvýšený cholesterol, občas vylétl cukr a to rozhodlo.

Zdraví nade vše!

Když se zhubnout nepodařilo mě samotné, prolustrovala jsem internet a oslovila odborníky na keto dietu, protože té jsem věřila a přišlo mi i srozumitelné, proč se při ní hubne. Jednoho dne – v úterý – jsem se pustila už s balíčky jídla keto diety do akce.

Stačily tři týdny a čtyři kilogramy byly dole, ani jsem nevěděla jak!

Příprava jídel je velmi jednoduchá a skvěle si „uvaříte“ i v práci v mikrovlnce.

mikrovlná trouba

Ke snídani rychlé chutné ovocné krémy, které jen rozmícháte v šejkru a necháte „ustát“. Takže před odchodem do práce jsem zašermovala rukama a krém přendala do skleněné mističky a po příchodu do práce následovala chutná snídaně. K obědu výtečná teplá polévka, do které jsem vždy přidala doporučenou zeleninu, ke kávě vynikající svačinka ve stylu – čokoládová tyčinka! A k večeři dokonce i výtečné párečky!