keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Stačí pohled a znáte teplotu
Nákupy

Stačí pohled a znáte teplotu

Stejně jako se denně díváte na teplotu vzduchu, zajímala by Vás i teplota vody v bazénu? Chtěli byste vědět, jak na tom je například kvůli dětem, aby při koupání nenastydly? Máme pro Vás skutečně jednoduché řešení, které se nabízí samo. Vyberte si z našeho sortimentu veselý či klasický bazénový teploměrchlorito.cz, díky kterému budete hned znát teplotu vody.hračka v bazénu.jpg

Veselý vzhled potěší

Mohlo by se zdát, že nebude prakticky z čeho vybírat, přecijen jde o obyčejnou věc, kde se není nad čím rozmýšlet. Možná Vás ale překvapíme. Tento produkt se vyrábí hned z několika různých materiálů a také v mnoha různých provedeních. Budete mít zájem spíše o nerezový neplovoucí kousek, nebo si vyberete kulatý teploměr, který je se sondou a je plovucí? Další možné varianty jsou plovoucí nazdobené zvířátky, které potěší především děti. Ty si mohou během koupání pohrát například s kachničkou, želvičkou nebo velrybou, která zároveň odhalí teplotu vody.

Cenově dostupné produkty

Pokud by Vás zajímala cena takového produktu, určitě Vás potěšíme, protože se jedná řádově o stokorunovou položku. Mezi https://www.isover.cz/aplikace/zatepleni-podlahy-stropu-podhledu/akusticka-plovouci-podlaha-lehka dražší kousky patří právě kruhové plovoucí teploměry, avšak částka se pohybuje kolem tří set korun a ostatní produkty jsou levnější. Nemusíte mít tedy strach, že byste kvůli takové maličkosti museli zaplatit velké peníze.teploměr v bazénu.jpg
Tyto produkty jsou vyráběny z odolných a kvalitních materiálů, které zajistí dlouhou životnost. Pokud byste si ovšem přáli sledovat teplotu vždy pohodlně z jednoho místa, určitě si můžete vybrat takový produkt, který není plovoucí a připevní se jednoduše šňůrkou.
V případě, že byste potřebovali ještě nějaké další bazénové příslušenství, určitě si projděte náš přehledný obchod, ve kterém najdete nejen různou chemii do vody, ale také například teleskopické tyče, síťky na čistění vody a mnoho dalšího.