keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Problémy mužů vs žen
Nákupy

Problémy mužů vs žen

Každý člověk prožívá ve svém životě naprosto něco jiného, co ho nějakým způsobem ovlivňuje. Všechno se to týká toho, co má kolem sebe a hlavně koho, protože každý člověk, kterého v našich životech máme je naprosto jiný a přináší nám do života něco jiného. Stejně tak my, kteří to něco přijímáme to můžeme přijímat různě, a proto každý člověk na planetě žije naprosto jiný život než například člověk, který se právě teď vedle něj nachází metr daleko. Všichni jsme originální, a to je na tom to krásné, ale někdy to s sebou může přinést mnoho problémů, které nejde odstranit a lidé se kvůli nim třeba několik let hádají a přestávají být přáteli.

problémy

Těchto problémů je mnoho a každého postihne jiný problém podle toho, v jaké je zrovna životní situaci. Je jasné, že člověk, který žije v chudobě bude mít úplně jiný život než člověk, který má miliony na účtu. Problémy ale mohou mít stejné. Oba mohou zažívat smutek, mít deprese. Stejně jako jsou rozdíly mezi lidmi jsou rozdíly i mezi muži a ženami. Tyto rozdíly jsou pro někoho nepatrné, pro někoho ale naopak mohou představovat velký problém, kterého se člověk jen tak nezbaví. Je třeba si někdy pohovořit o tom, co se děje, kde je ten problém, jak velké rozdíly a v čem vůbec jsou. Bez toho se nic nezlepší, toto je opravdu potřeba.

bolest hlavy

Muži mnohdy totiž nepochopí ženské problémy, ženy naopak ty mužské. Například muži nepochopí, jak se ženy cítí, když mají menstruaci. Neví, že je to třeba bolí, že se nechovají zle jen tak samy od sebe, že to dělají ale hormony, což e ovlivnit nedá. Nepochopí, že chuť na sladké je v tomto období opravdu nesnesitelná a že nejde odolat té čokoládě, kterou jste koupili před pěti minutami. Ženy zase nepochopí problémy, které mají muži, například erektilní dysfunkce. Mnohé ženy si myslí, že by měla erekce nastat vždy a když ne, že je to problém. Tak to ale není. Je to normální nemoc jako každá jiná a musí se léčit například Viagrou nebo Kamagrou, což jsou léky, které jsou ale k dostání pouze na předpis.