keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Pohodě naproti
Nákupy

Pohodě naproti

Bazén u domu. Za bývalého režimu bylo toto slovní spojení považováno za téměř neslušné. Předlistopadová vládnoucí garnitura a ústavou posvěcená vláda jedné strany, tedy Komunistické strany Československa, měla doktrínu o sociální rovnosti a jakékoliv vybočení, či individualizace, vyvolávalo podezření z oportunistických myšlenek a člověk mohl skončit v hledáčku všudypřítomné a všemohoucí Státní bezpečnosti. Opravdu mít touhu a uskutečnit ji v podobě výstavby bazénu, mohlo způsobit společenské potíže. Ono totiž v předlistopadové společenské atmosféře byly bazény u domů spojovány spíše se západní konzumní společností a v našich domácích podmínkách, spíše s úzkou skupinou nomenklaturních kádrů a s nimi spojenou a státem tolerovanou, úzkou skupinou veksláků, zelinářů, řezníků apod., kteří měli možnost, přilepšovat si tzv. bokem v rámci národohospodářského plánu a orgány, které měly nad nimi mít kontrolu, byly s nimi většinou propojeny a hojně za svou slepotu odměňovány.

bazén

Naštěstí tyto předsudky po změně politických poměrů v listopadu 1989, jako mávnutím kouzelného proutku zmizely a přednosti a možnosti relaxace, nejen v horké letní dny u bazénu, začaly být konečně oceňovány a doceňovány. Právě masivní rozvoj výstavby bazénů způsobil pozitivní reakce trhu a bazény, příslušenství, zastřešení apod., klesalo, díky poptávce na ceně a zpřístupňoval tuto možnost, čím dál tím širšímu okruhu fanoušků a uživatelů. Jakoby i celospolečenského uznání se bazénové relaxaci dostalo a jsou oceňovány blahodárné účinky, nejen na lidské tělo po stránce fyzické ale v neposlední řadě i stránce psychické.

léto

Abychom mohli využít všech kladných vlastností bazénu, musíme našemu bazénu i něco vracet v podobě péče o něj, nezbytností je sledování a měření ph v bazénu, kvalitní filtrace a chemie. Pokud našemu bazénu dáme, co mu patří, mnohonásobně nám to vrátí v podobě nezapomenutelných chvilek u bazénu s rodinou, či přáteli. Abychom však tuto pohodu dosáhli, je zapotřebí používat i kvalitní a profesionální produkty. Náš tým, který patří v tomto oboru ke špičce, je připraven poskytnout radu a díky naší nabídce jsme schopni uspokojit, vaše požadavky v souvislosti s bazénovou kulturou, v celé šíři. Naši nabídku můžete prostudovat na našich webových stránkách.