keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Odvoz vozu na zavolání
Firmy

Odvoz vozu na zavolání


Řízení automobilu a alkohol nejdou dohromady a nejspíše ani nikdy nepůjdou. Proto pokud jste se někdy dostali do situace, kdy jste si dali pár pohárků vína a nemůžete řídit, je tu pro Vás řešení. Díky moderní době vzniká řada firem, která se díky těmto situacím živí a využívá jí stále více zákazníků. Odvoz vozu Convoy, Vám nabídne službu v nesnázích a odveze Vás i Váš automobil v bezpečí domů.

Odvoz (11)

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy si dá deci, nebo nějakého panáka a zkrátka není schopen řídit svůj automobil. Díky takovým situacím vznikla služba, která zařizuje odvoz vozu na místo, kam si ručíte.

Pokud se do takové situace dostanete, zvedněte telefon a vytočte číslo, které se nachází na webových stránkách. Na druhé straně se spojíte s operátorem, který Váš problém ohledně odvozu začne řešit. Jako první informaci bude potřeba uvést, kde se nachází. Poté se dispečer podívá, která posádka je k Vám nejblíže a navrhne vám čas příjezdu, kdy by Vás mohla společně s automobilem posádka nabrat. Pokud souhlasíte, může Vaše objednávka pokračovat k dalším krokům.

Odvoz (10)

Po dohodě vám dojde textová zpráva, ve které bude stát, tovární značka a typ vozidla, kterým pro Vás posádka dojede. Tyto informace jsou pouze pro Vás a ulehčí Vám poznat posádku na první pohled. Po příjezdu nasedáte do vašeho automobilu, kde opíšete kilometry a jízda domů, může začít. Pokud by byly nějaké problémy, ihned se obraťte na dispečink, který situaci začne řešit. Ovšem tato poznámka je pouze informační, ve většině případů jsou vždy zákazníci spokojeni a vše proběhne bez problémů.

Po příjezdu k vašemu domu se z řidičem peněžně vyrovnáte a ten Vám vrátí klíče od vozu a odjíždí k dalšímu zákazníkovi. Pokud se tedy někdy dostanete do nepříjemné situace, vyzkoušejte služby této firmy, zaručeně nebudete litovat a budete služby využívat častěji.