keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Montáž nábytku s odborníky
Firmy

Montáž nábytku s odborníky

Pořídili jste si do domácnosti nebo kanceláře nový nábytek a nevíte si rady s jejím sestavením? Všechny možné návody, prospekty a obrázky, jak nábytek poskládat jsou pro vás španělskou vesnicí? Neseďte dlouhé hodiny s návodem v ruce a nejděte cestou pokusu a omylu. Ať už se jedná o skříň, postel nebo komodu, nechte to jednoduše na profících, kteří si poradí se smontováním a sestavením nábytku všeho druhu.

64721508_ml

Profesionální firma, která vás nenechá ve štychu

Příliš mnoho součástek, všelijakých šroubků matek a nelogický návod na sestavení k tomu navrch? Proč se s tím zbytečně mordovat, když to za vás může udělat někdo, kdo se v tom vyzná a má bohaté zkušenosti. Ušetříte si tak spoustu nervů a času. S námi můžete mít nábytek složený raz dva. Montáž nábytku Ikea je pro nás výzvou, kterou splníme na jedničku s hvězdičkou.
Jsme schopni pro vás zajistit i dovoz vámi objednaného nábytku z prodejny přímo až k vám domů nebo do kanceláře. Tam ho následně smontujeme a je hotovo. Pro vás naprosto bez starostí a jakéhokoliv stresu.

44327075_ml

Zlikvidování starého nábytku

Potřebujete zlikvidovat starý nevyhovující nábytek nebo jej chcete převézt jinam? Postaráme se o demontáž nábytku, jeho převezení a následné smontování. Také případná likvidace nábytku pro nás není vůbec žádný problém a hravě si s tím poradíme. Zajišťujeme likvidaci pozůstalostí, bytů, domů, sklepů a půd.
Zajistíme kompletní likvidační služby včetně přistavení kontejneru přímo k místu vyklízení. Odvoz na sběrný dvůr, kde budou věci podrobeny ekologické likvidaci a následnému roztřídění po skončení celé akce je samozřejmostí.
Když se máte, na koho se obrátit, pak je život hned o něco jednodušší. Proto neváhejte pro případ montáže a demontáže nábytku nebo jeho likvidace kontaktovat naši profesionální firmu, která si vezmu váš nábytek do parády.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup