keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kdo nám smontuje zakoupený nábytek
Firmy

Kdo nám smontuje zakoupený nábytek


Někteří lidé bývají rozčarovaní ve chvíli, kdy si po objednávce nábytku zboží převezmou od přepravní společnosti ve formě skládačky v papírových krabicích. Kupříkladu si koupíte nábytkovou sestavu psacího stolu, šatní skříně, postele a nočního stolku a přepravce před vámi vyklopí z nákladového prostoru auta patnáct beden, které postupně nanosíte do předsíně vašeho bytu. V tu chvíli namísto očekávané pohody, kdy konečně nábytek zdobí vaši ložnici, musí přijít na řadu šroubovák, kleště, imbus klíč, stranový utahovák a někdy dokonce vrtačka a sada vrtáků. I když se vá´ýrobc snaží nábytek zhotovit tak, abyste jej sestavili doma sami i bez speciálního nářadí, někdy se může stát, že strhnete závit na šroubu nebo se vám přílišným utahovacím momentem přelomí křehký kalený vrut vejpůl a musíte si poradit jinak.

montáž nábytku

Zkušený kutil to zvládne, popadne vrtačku a odvrtá jiný otvor pro spojení dvou dílů, což u zadní stěny ani nemusí být viditelné, a šatní skříň tak smontuje hravě. Anebo zjistí, že fochy jsou rozmístěné nevhodně, a pro jeho potřebu si jejich polohu upraví opět vrtačkou s dorazem, aby navrtal pouze prohlubně pro nosné kolíky a neprovrtal skříň skrz naskrz.

nábytek v dětském pokoji

Jenže každý není kutil a jsou lidé, co by ani sami montáž nábytku v Praze http://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ nezvládli. Kupříkladu takový klavírista, co má doma jen kladívko, jedny kleště a dva šroubováky, a na podobné práce si sjednává řemeslníky. Anebo dentista, který sice odvrtává zubní kazy, ale poněkud odlišným nářadím.

Montáže nábytku provádí i stěhovací firmy

Hledáte-li někoho, kdo vám zodpovědně sestaví veškerý typ nábytku, případně jej přemístí na jiné místo, a zajistí i montáž kuchyňské linky či vestavby na míru, a kdo je zároveň pojištěný pro případ poškození či ztráty vašeho majetku, oslovte stěhovací firmu. Tam máte jistotu, že vaše žádost dopadne dobře, a že na ni nakonec nedoplatíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup