keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kam za zábavou
Firmy

Kam za zábavou


Máte chuť se pořádně odreagovat a zároveň si s kamarády zastřílet? V tomto případě není nic lepšího než navštívit laser game, jenž zabaví všechny generace.

Kam za zábavou

Laser game

Spousta rodin sní o krásném adrenalinovém výletu, ovšem neví, kam si vyrazit i s dětmi. Pro tuhle příležitost je ideální navštívitLaser Game Praha, protože zde si užijí naprosto všechny věkové kategorie. Jistě znáte pár počítačových stříleček, ovšem zde je to všechno jiné, protože hra probíhá v reálném světě. Stačí si nasadit vestu, uchopit zbraň a jít si užívat spoustu zábavy do světa laserových efektů. Samozřejmě si můžete sestavit tým naprosto podle sebe, takže není problém sem vzít například partu kamarádů či kolegy z práce.

lasergame_aztec03

V týmových hrách budete muset značně spolupracovat, což má velice blahý vliv na týmovou spolupráci a sladěnost všech. Celkem máte k dispozici dvě úžasné arény, v nichž se dá hrát jedenáct typů her. Ty jsou řazeny podle obtížnosti, takže si zde může skvěle zahrát i naprostý začátečník, jenž vůbec neví, o co se jedná. Jistě Vás tento styl zábavy nadchne již po první návštěvě, a proto se sem budete vracet častěji.

Team Death Match

Tento typ hry je obecně opravdu hodně známý, protože je poměrně jednoduchý, ovšem velice zábavný. Bojují proti sobě dva nepřátelské týmy a úkolem je samozřejmě postřelit co nejvíce hráčů nepřátelského týmu. Hodí se pro velké skupiny, takže není problém sem vzít celou školní třídu a postupně si náramně zahrát. Nejlepší je sestavit rovnoměrně týmy, protože jedině tak si všichni hráči hru užijí do syta. Tati klasika jistě potěší každého.

DSC_0198

Základny

Jedná se o velice oblíbenou hru, jenž se hraje také v týmech, ale oproti předchozímu módu je potřeba více taktizovat, a proto je lepší mít už nějaké zkušenosti v laser game za sebou. V aréně jsou celkem rozmístěny atraktivně tři základny, jenž musíte samozřejmě zabrat. Základem je co nejdéle si je udržet, protože pokud držíte základnu, tak se Vám přičítají body. Je dobré sestavit sudý počet lidí v týmu, aby byl boj naprosto vyrovnaný a nikdo neměl výraznou výhodu.