keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Co můžeme očekávat od salonů poskytující erotické masáže?
Firmy

Co můžeme očekávat od salonů poskytující erotické masáže?

Co bylo dříve zakázané, je dnes snad i moderní. U salonů poskytujících erotické masáže to rozhodně platí. Nejedná se ale o hanbinec, v němž by docházelo k přímým erotickým službám. To zde rozhodně nečekejte, od klasického nevěstince se totiž v mnohém liší. Ano, i zde se pracuje s pocitem vzrušení, který často vede až k orgasmu, ale zde to rozhodně není tím jediným a hlavním cílem.

baby-2717348_1280

Správná masáž erotická https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz by toho totiž měla obsahovat skutečně hodně. Od samotného pocitu uvolnění po psychické i fyzické stránce po odstranění problémů s libidem. Dopřát si ji mohou jednotlivci, ale klidně i páry. A to ve stejný čas ve stejné místnosti, kdy je každý zvlášť masírován svou vlastní masérkou (v případě ženy také masérem). Kromě „klasiky“ zde můžeme narazit na další masáže podobného typu, které jsou v mnohém ale velmi odlišné. Patří sem například tyto:

  • Body to body

Jedná se o velmi smyslný druh masáže, který lze přeložit jako tělo na tělo. A tento název skutečně vystihuje celkový princip masáže – masérka používá jako nástroj své vlastní tělo, nikoli jenom ruce. Pomocí speciálního horkého oleje, pak bude její tělo klouzat po vašem, což ještě více umocní celkový zážitek.

  • Masáž penisu

Tento druh masáže je velmi prospěšný celkovému zdraví prostaty, vylučovacího ústrojí i varlatům. Po psychické stránce pak přináší také velmi pozitivní účinky.

  • Footjob

I zde můžeme z anglického překladu odvodit celkový princip masáže. Foot je totiž označení pro chodidla a právě nohami je celá masáž (zaměřená na erotogenní zóny a intimní partie) prováděna. Jedná se o netradiční zážitek, který může často zpestřovat jiný druh masáže.

  • Masáž prostaty

Prostata je často považována za mužský bod G, není proto divu, že i jemu je v salonech věnována speciální pozornost. Nejprve se masíruje zvenku skrze hráz a poté zevnitř skrze konečník.

massage-4944146_1280

Proč se alespoň jednou v životě takové masáže zúčastnit? Kromě toho, že stejně jako každá jiná masáž dokáže uvolnit od stresu či napětí, masérky navíc pracují s pocitem vzrušení, který z celého průběhu navíc dělá neobyčejný zážitek, který jen tak nezažijete. V každém případě však mějte na paměti, že se nemusíte bát, že vás někdo bude do něčeho tlačit – vy jste zákazník a služby půjdou tak daleko, jak si budete přát vy. V každém případě, pokud se rozhodnete vyzkoušet, se bude jistě jednat o jeden z nejsilnějších životních zážitku vůbec.