keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Bydlení a rodina – astrologické téma pro dnešní den.
Bydlení

Bydlení a rodina – astrologické téma pro dnešní den.

Silná planetární konstelace dnes postihla 4. dům, který je obecně spojován s rodinou. Pozoruhodné jsou aspekty na Lunu. Bohužel se jedná o aspekty disharmonické (kvadratury) na planety Saturn a Pluto. Jde tedy pro dnešek bydlení ruku v ruce s rodinou? Ne.
kreslený domek
Volný výklad této konstelace může být takový: Bydlení, kde jsme rádi (Luna) v harmonickém znamení Vah nám ruší rodinné programy ve znamení Střelce. V podstatě po nás touží naše vzdálenější (Střelec) příbuzní, kteří se nám snaží vehementně „vetřít“ do naší pozornosti a nám není dáno porušovat naše rodinné zvyklosti (Saturn). Vzniká kolize mezi potřebou odpočinku a užívaní si domova oproti našim rodinným povinnostem. Čtvrtý dům pokračuje dalším znamením Kozoroha, o to více jsme nucení „poslechnout“ volání našich blízkých, i když se nám to zrovna vůbec nehodí.
komické postavy
Moc zajímavá je dále konstelace trigonu konjunkce Jupitera se Sluncem na Urana, který sídlí pro dnešek v 8. domě ve znamení Býka. Záminkou pro rodinné setkání je obdarování (Jupiter). Ale pozor, toto obdarování může mít v podtextu „rodinnou“ manipulaci, kterou nemusíme vnímat svobodně. Vše se ale odehraje v klidu a v pohodě díky výše zmiňovanému trigonu. Obdarování bude ryze hmotné; bude se tedy jednat o movité věci či finance. Může se stát, že nás tyto „dárky“ mohou vyvést z rovnováhy, protože to nemusí být to, co právě očekáváme. Můžeme být příjemně překvapeni originalitou, nicméně nás to může vyvést z naší rovnováhy. Je to, jako kdyby nám děda (Jupiter) nadělil zvířátko, které je sice roztomilé a na první pohled nás okouzlí (Býk), ale záhy si uvědomíme, že najednou máme problém (kvadratura). Zvířátko jsme nečekali a do naší domácnosti se to právě teď absolutně nehodí. Odmítnout dar nám přijde netaktické, tak se holt se zvířátkem budeme muset smířit a i přes všechny nepříjemnosti z toho plynoucí zvíře vpustit do našeho bydlení i za cenu určitého snížení našeho komfortu a volnosti. Místo zvířátka si můžeme samozřejmě dosadit i jiný „dárek“ – např. nepraktické stolní hodiny atd.
Moc Vám přeji, abyste se s možnými potížemi vyrovnali, a abyste předvánoční čas užívali s láskou a naplněním.