keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Výrobky, které usnadní hospodyňkám práci a čas
Bydlení

Výrobky, které usnadní hospodyňkám práci a čas

Samozřejmě i moje kuchyně oplývá moderními výrobky. Přístroje se stále vylepšují a zdokonalují. Prodejci se pak na trhu s novinkami předhání a nás pak to nutí přemýšlet, zda li by se nenašel na tento výrobek v kuchyňské lince nějaký prostor.
Na druhou stranu si musíme přiznat, že nám třeba takový vynález šetří čas a ve finále i peníze. Je dobré, než si ale daný výrobek zakoupíme, si přečíst recenze od zákazníků. Ty mnohé totiž vypoví o tom, jestli to vůbec bude vhodný pomocník do kuchyně.
plátky jahod

Sušičky nejen na ovoce

Tak to je vynález. Přiznejte se, kolik z vás si ještě pamatuje, jak se sušila jablíčka nebo švestky na plechu a jak dlouho to trvalo. Bohužel někdy se ani dílo pořádně nedokončilo. V některých případech to trvalo i pár dnů.
Sušičky jsou daleko rychlejší a spolehlivější hlídači, než my, jen vybrat tu správnou. A co víc, můžeme sušit prakticky cokoliv, ovoce, zeleninu, maso, houby nebo i bylinky.
sušené houby
Na trhu jich máme v nabídce několik druhů, proto je dobré si udělat průzkum nabízených výrobků. Hlavně je třeba si ujasnit, na co chceme využít sušičku. Je třeba zvážit, jak často a jaké množství budeme chtít sušit. Podle toho si vybrat jaký druh by nám nejvíce vyhovoval.

Proč si pořídit sušičku
Sušení patří mezi jedno z nejlepších způsobů, jak uchovávat potraviny. Zachová se nejen kvalita plodů, ale zároveň i jejich původní chuť. Tento způsob zpracování několikanásobně zmenší objem, tudíž se dá celkem dobře skladovat. Navíc jsou uchovány vitamíny a výživové hodnoty, což je zase výborné pro přípravu raw stravy. Zde ale pozor, pokud byste se zaměřovali na raw stravu, tak musíte sušičku vybírat s plynulou regulací teploty. Je to z toho důvodu, že raw potraviny vyžadují maximální teplotu sušení do 42°C.
ovoce ve skle
Výrobků je na trhu dostatek a za dobrou cenu
Nesmíme se zaměřit jen na cenu, jsou další důležité body, které musíme vzít v úvahu
Pláty – pokud budeme sušit větší množství, rozhodně se vyplatí větší počet plátů. Lepší jsou z čirého plastu, kdy na vaše výtvory vidíte v průběhu sušení.
Příkon a regulace teploty – obě dvě součásti jsou důležité
– Není špatný ani displej s digitálním ovládáním teploty a času
Tichý chod
Pokud si nejste jistí vaším výběrem, vždy vám prodejci nebo výrobci poskytnou maximální informace o výrobku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup