keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Každý detail je důležitý
Bydlení

Každý detail je důležitý

Všichni chceme žít v příjemném prostředí, které vyhovuje našim potřebám. Ať už jde o kuchyni, ložnici, nebo obývací pokoj, vždy si chceme vytvořit prostředí, kam se rádi vracíme a kde si můžeme po celodenním shonu dokonale odpočinout. Nejčastějším prostorem k rodinnému setkávání je obývací pokoj, který plní funkci společenské místnosti. Tomu by měl být adekvátně uzpůsoben svým vybavením, jako jsou pohodlné pohovky, křesla a součástí těchto sestav jsou i https://www.nabytek-elegance.cz/konferencni-stolky, bez nichž si žádný obývák nelze vůbec představit. Náš obchod přichází s širokou nabídkou produktů, která osloví i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Obývací pokoj-sedací souprava-stolek
Výběr startuje na ceně již od 842 Kč stolkem kulatého tvaru a rozměry, které nejsou náročné na prostor. Tento stolek svým designem osloví nejenom studenty, ale i mladé rodiny, které jsou na startu společného bydlení.Z opačného pólu cenových relací jsme pro vás připravili nádherně zpracovaný masivní dubový leštěný stolek, který ocení společnost kožené sedací soupravy. Nohy tohoto stolku jsou efektně vyřezány do podoby koňských hlav a cena tohoto stylového kousku pro náročné je 16 668 Kč.Pokud patříte k vyznavačům minimalismu, jistě vás okouzlí stolky, jejichž desky jsou laminátové a nohy tvoří různě designově zpracovaná řezaná ocel s povrchovou úpravou efektního černého laku. Nejenom v obývacím pokoji, ale i v zimních zahradách a halách vynikne stolek s dekorem “ořech”, jehož nohy opět tvoří jednoduchá a čistá linie ocelové konstrukce. Tyto modely lze využít s úspěchem jako podstavce pro umělecké artefakty, nebo jako stolky pro květinové solitéry.
Moderní interiér obývacího pokoje
Zařiďte svůj interiér ve stylu, který vám nejlépe vyhovuje. Objednávejte již dnes zboží z našeho obchodu, kde se v současné době navíc setkáte s příznivými slevami na většinu našich produktů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup